π - Astrology
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Αύξηση της συνειδητότητας -- Ισορροπία των αντιθέτων -- Απο το δυισμό και τη διπολική σκέψη, στη βίωση του Πραγματικού Εαυτού.
 
ΦόρουμEALLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΠΡΟΣΦΟΡΑ για ΓΟΝΕΙΣ και ΠΑΙΔΙΑ

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2010

ΠΡΟΣΦΟΡΑ για ΓΟΝΕΙΣ και ΠΑΙΔΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΟΣΦΟΡΑ για ΓΟΝΕΙΣ και ΠΑΙΔΙΑ   ΠΡΟΣΦΟΡΑ για ΓΟΝΕΙΣ και ΠΑΙΔΙΑ Icon_minitimeΔευ Μαρ 21, 2011 10:09 am

Προσφορά για Γονείς και Παιδιά!!

Εξελικτική - Ενεργειακή Αστρολογία (π – Astrology)
Δείτε τώρα πως ‘δουλεύει’ η π – Astrology στην πράξη!!

Πέντε (5) γραπτές αστρολογικές αναλύσεις, στην τιμή των 40 € έκαστη, με θέμα:
o Εγώ και η μητέρα μου (ή ο πατέρας μου)
o Εγώ και η κόρη μου (ή ο γιος μου)
Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας. Οι αναλύσεις θα αποσταλούν με e-mail.
(Αυτοί που θα παραγγείλουν την ανάλυση θα έχουν έκπτωση 20% στην τιμή παρακολούθησης σεμιναρίου με θέμα: Το κάρμα της οικογένειας _ Σχέσεις γονιών / παιδιών).

Με την ευκαιρία του σεμιναρίου της Εξελικτικής- Ενεργειακής Αστρολογίας με θέμα:
"Το κάρμα της οικογένειας - Σχέσεις γονιών / παιδιών"
(Σαββατοκύριακο 9-10 Απριλίου 2011, Αθήνα),
στα πλαίσια του οποίου, θα εξετάσουμε αναλυτικά τις αστρολογικές σχέσεις στους γενέθλιους χάρτες, ανάμεσα στα μέλη μιας οικογένειας καθώς και τα κοινά – ζητήματα - θέματα που επαναλαμβάνονται και μεταβιβάζονται από γενιά σε γενιά,
προσφέρονται στην τιμή των 40€ έκαστη, πέντε (5) γραπτές αστρολογικές αναλύσεις με θέμα:
o Εγώ και η μητέρα μου (ή ο πατέρας μου)
o Εγώ και η κόρη μου (ή ο γιος μου)

Μέσα απ’ τους αστρολογικούς χάρτες αναδεικνύονται όλες οι ενεργειακές συνδέσεις μεταξύ γονιών και παιδιών και αποκαλύπτονται κρυμμένα οικογενειακά μυστικά, που στις περισσότερες περιπτώσεις, έχουν τις ρίζες τους σε κάποια προηγούμενη ζωή.

• Πως μεταβιβάζεται το κάρμα από γενιά σε γενιά.
• Γιατί δεν μπορώ να συνεννοηθώ με το παιδί μου;
• Γιατί αισθάνομαι ότι δεν ήμουν ποτέ ο γιος που ήθελε ο πατέρας μου;
• Γιατί, ενώ εγώ έκανα το καλύτερο δυνατό για το παιδί μου, αυτό ακολούθησε το «στραβό» δρόμο;
• Θα καταφέρω κάποτε να πω και να δείξω στη μητέρα μου πόσο βαθιά την αγαπώ;

Η ανάλυση δεν είναι τυποποιημένη αλλά απόλυτα εξατομικευμένη και απευθύνεται σε κάθε άτομο προσωπικά. Θα «πηγαίνει κατευθείαν στην καρδιά» των σημαντικότερων θεμάτων μεταξύ των δύο ατόμων, αναφέροντας περιληπτικά τις ενεργειακές συσχετίσεις που υπάρχουν ανάμεσα σε σας και το γονιό ή το παιδί σας καθώς και το πώς εκφράζονται οι αστρολογικές συνδέσεις στην καθημερινή ζωή. Τέλος, θα προταθούν δυνατότητες εκτόνωσης και αποφόρτισης της ενέργειας μεταξύ των δύο. Δεν είναι απαραίτητες οι γνώσεις αστρολογίας για να γίνει κατανοητό το κείμενο. Πρόκειται για μια μεστή, περιληπτική αναφορά που επικεντρώνονται κατευθείαν στα βασικά προβλήματα/ θέματα της σχέσης.

Για την γραπτή ανάλυση είναι απαραίτητα τα παρακάτω στοιχεία:
• Ονοματεπώνυμο
• Τηλέφωνο επικοινωνίας
• E-mail
• Ημερομηνία , ώρα και τόπος γέννησης για σας
• Ημερομηνία , ώρα και τόπος γέννησης για τον γονιό ή το παιδί σας (ανάλογα με το τι ζητάτε).
(Ακόμα και αν δεν γνωρίζετε την ώρα γέννησής (τη δική σας ή του άλλου), μπορείτε να παραγγείλετε την αστρολογική ανάλυση αλλά οι πληροφορίες που θα πάρετε θα κινηθούν σε γενικότερο πλαίσιο. Παρόλ’ αυτά, ‘η ουσία’ αποκαλύπτεται και σ’ αυτή την περίπτωση....)

Δείτε τώρα πως ‘δουλεύει’ η π – Astrology, στην πράξη!!
www.eal-gr.net
Πληροφορίες-Επικοινωνία:
Μαρία Παπαδάκη
τηλ. 6942.84.37.58 (ώρες 16.00-21.00)
e-mail: uranus@eal-gr.net

Δείτε περισσότερα για το προγραμματισμένο σεμινάριο εδώ: http://www.drosostalida.com/activities2.asp?eid=3106&cat_root=1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.eal-gr.net
 
ΠΡΟΣΦΟΡΑ για ΓΟΝΕΙΣ και ΠΑΙΔΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΓΟΝΕΙΣ-ΠΑΙΔΙΑ - - Ψυχές γνωστές απ’ το παρελθόν
» ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ «ΤΡΑΥΜΑΤΙΚΗ» ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
π - Astrology :: ΝΕΑ - ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ - ΜΑΘΗΜΑΤΑ :: Ημερομηνίες Σεμιναρίων - Νέες ανακοινώσεις κλπ-
Μετάβαση σε: